Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g4bb3r

    tag

    válasz madpapa #29 üzenetére

    Engem érdekel ha más nem magánba.

    Hát nekem jelenleg tört rész BTC-m van (ami már pluszos mert lent vettem) és másik kereskedőnél várok a tranzakcióra (h odaérjen a sepa utalásom) amiből ETH lesz aztán majd abbol próbálok invesztálni feltörekvő coinokba. Próbálok egy portfoliót összeállítani (szem előtt tartva a tényt hogy ez "játszó pénz" tehát bármikor mehet a levesbe).

    Megnéztem ezt a Safex-et de úgy tünik fel van függesztve a kereskedés legalábbis az oldalon én nem találtam opciót hol tudok ilyet venni.

    Lenne pár n00b kérdés:

    Tudtok e ajánlani olyan cold storage wallet-et ami többféle coint is képes tárolni? (jövőre való tekintettel).
    Van e olyan ewallet ami relative biztonságos és csak tárolásra van (nem olyan mint coinbase etc) - vagy ez hülyeség ?

    Hol találok relative megbízható infot a feltörekvő coinekről, trendekről?

    disclaimer: természetesen tudomásul veszem azt a részt hogy mindent csak saját felelősségmre etc.

    Bányászat:

    Érdekel ez a téma is de mivel Mo-n amennyire tudom nem nagyon éri meg , elképzelhető hogy hogy másik földrészen (olcso áram helyi partner etc.) fel tudok majd allitani egy bányát a közeljövöben de ez jelenleg csak elképzelés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák