Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Mindenki csak annyi pénzzel kereskedjen amit kész elveszíteni is. A topikban lévő hozzászólások semmiképpen nem befektetési tanácsok, a topikban hozzászólók pedig nem befektetési tanácsadók. Mindenki a saját döntéseiért felelős egymaga és csakis egymaga.

    Mivel az altcoinok és Bitcoin topikjában a bányászat a fő téma és a kereskedelemmel kapcsolatos beszélgetés spam-nak számít, ezért létrehozok (létrehozunk) egy új fórumtémát a kereskedelemmel foglalkozó témák kibeszélésére.

    Akit a Bitcoin bányászata érdekel az fáradjon a Bitcoin topic-ba.

    Akit az altcoinok bányászata érdekel, az fáradjon a Litecoin (LTC) és egyéb scrypt altcoinok topikba.

    Adnék néhány ötletet, hogy mivel kapcsolatban lenne értelme itt beszélgetéseket folytatni, ezt a listát nyugodtan bővítheti bárki saját igénye szerint csak gondoltam legyen valami kiindulópont az ide tévedők számára:
    -Cryptopénzek kereskedelme a tőzsdéken
    -Cryptopénzekkel kapcsolatos hírek megosztása-kitárgyalása
    -Konkrét cryptopénz kibeszélések (miért jó, miért nem jó egy adott pénz)
    -Kereskedelmi tippek (mibe érdemes invesztálni és miért)
    -Chartok elemzése
    -Kereskedő robotok
    -Feltörekvő új cryptopénzekben rejlő lehetőségek kibeszélése
    -Segítségnyújtás adott tőzsdéken való kereskedelemhez (mit-hogyan jelleggel)
    -Walletekkel kapcsolatos beszélgetések
    -Scam coinokba való invesztálás megelőzése
    -Kereskedelemhez kapcsolódó alkalmazások, szoftverek

    Mit nem tanácsolok megbeszélni a topikban:
    -Egymás közti adásvételek lebonyolítása, kibeszélése TILOS!
    -Másokat hibáztatni egy rossz döntés miatt TILOS!
    -Veszteség miatti kirohanások ( a veszteség értelmes megosztása jöhet "én mit csináltam rosszul, ti csináljátok másképp" jelleggel)
    -Bányászati beszélgetések (fent említettem a topikjukat).

    Jótanács:
    Senki ne adja el a házat, autót, egyéb ingatlanát-ingóságait azért, hogy a cryptopénzekbe befektethessen. Mindenki csak annyit kockáztasson, amennyit megengedhet magának, hogy elveszítsen.

    Mindenki csak annyi pénzzel kereskedjen amit kész elveszíteni is. A topikban lévő hozzászólások semmiképpen nem befektetési tanácsok, a topikban hozzászólók pedig nem befektetési tanácsadók. Mindenki a saját döntéseiért felelős egymaga és csakis egymaga.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák