Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Chosen #72178 üzenetére

    Épp ma toltam a 4-es accountommal (globál, kb 300 óra játékidő, csak loyalty badge és 2019-es service medál) zöld trustfactorban olyanokkal szólóban, akiknek 10 éves coin és mellé legalább 6-7 másik medál, mindenki rajtam kívül bőven ezer óra fölött. Jó meccs volt, szoros 16-14 senki se csalt. Ez megint egy kényszeres berögződés szerintem, mindenki ezt hiszi, ezt szeretné hogy ez így működjön, de a valóságban baromira nem így megy. Ugyan ez vice versa is megtörtént, a főaccom amikor piros volt 5K óra ezer medál stb aztán mégis nem egy meccsen kaptam olyan társat meg ellenfelet is, akik full új accountok voltak, level 5-6, megvette a primeot 13 dodóért... és hidd el, nagyon nem voltak tiszta meccsek ezek. Vannak akik még arra se sajnálják a pénzt, hogy 15 éves egyhatos accountokat vegyenek, csak hogy legitebbnek látszódjanak, az is vicc, amikor 10 órás accounton ott a több ezer vásárolt commend...

    Ha a trustfactor, prime és rank mellett még mást is számításba venne a rendszer, akkor nem 2-3 perces queue time-ok lennének, hanem sokkal több annál...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák