Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz modflow #120 üzenetére

    Egyik játékmenükben sincs megnevezve a DLSS verziószám. Szerintem ennek a játéknak a képi világán a 2.0 is többet ár, mint használ (bővebben).
    Elakadás: az egyik ajtónál el kell dobálni/robbantani/stb párat és átugrani.

    --- innen már nem neked címezve ---

    Érdekes játék volt, de nem merném azt mondani, hogy teljesen értettem a végét, a [spoiler]hedron chamber-től[/spoiler] kezdve nem tudtam összerakni. De azért tetszik a sok beleszőtt lehetőség, pl. hogy valami pszichedelikus és/vagy pszichózisos (esetleg idős kori demencia szerű) dolog játszódik le a játékos karakter fejében és/vagy körülötte. De azt hittem lesz valami egyértelműbb "leleplezés" valami kevéssé felszínes szálról is. Nekem csak a nagyon triviális első story réteg állt össze, a többi mind vagy csak olyan harmadlagos utalgatás, amiből sohasem kerekedik ki semmi, vagy egész felszín közeli dolog, mégis komplett káosz maradt számomra.

    A csillagkapus küldetéseknek nincs semmi story-relevanciája, csak végtelenített lövöldözésre (esetleg karakterlapfejlesztésre) jók, ugye?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák