Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Fitzgerald #19 üzenetére

    Anno a CoH1 után a CoH2-ben sem tetszettek a járművek. Eleinte fakók voltak, majdnem mint valami rajzolt vacak :D
    Aztán játszottam a CoH2-vel ennyit 10 év alatt:

    A CoH3-nál meg kb semmi sem tetszik. A Heroes of Might and Magic féle körökre osztott marhaság sem, az sem, hogy megint egy csomó dolog (acsi) a Single kampányhoz van kötve, vagy a hatalmas HUD átrendezése, átvariálása, a parancsnoki rendszer újabb az előzőtől teljesen eltérő működése, amit innovációként akarnak eladni, de helyette csak annak hiányát bizonygatják... és igen, grafikailag visszalépés szerintem, ami pedig egy ilyen játéknál eléggé fontos. Az is érdekes, hogy ajánlott OS-nek IS a Windows 10-et írják, ami olyan hatást kelt, mintha elkezdték volna csinálni még a Windows 11 előtt évekkel, aztán ilyen volt kedvem, nem volt kedvem, meg kaptunk a studiótól erre a hónapra pénzt, nem kaptunk lóvét, jött a pandémia stb... nincs nekünk ehhez türelmünk szépen lefejleszteni... majd hirtelen a SEGA ránk parancsolt, hogy legyen végre kiadható állapotban, vagy mehetünk a munkaügyibe érzést kelt. Persze a SEGA felelőssége is, hogy miért engedték ezt így ki ...

    Anno pedig ez meg akartam venni. De annyira elvették a kedvemet, hogy majd ha 5 € lesz Steamen :D

    Azt nem látom be, hogy hol van abban a ráció, hogy kiadják vacak állapotban, kapják a rengeteg negatív visszajelzést, sok vásárlót már a béta teszteknél elvesztenek, mert a public bétánál is kellene egy szintet tartani, de ott még lehet magyarázni, hogy az csak béta. Aztán megjelenéskor sokan megvárják a teszteket - mint én is -, és nem veszik meg.... majd jön az erőlködés, hogy elkezdik irdatlan tempóban foltozgatni, javítgatni, 1 év múlva olyan állapotba kerül szerencsés esetben, mint amilyennel ki kellett volna adni... és akkor bebizonyosodik, hogy ha így dolgoztak volna a fejlesztése alatt is, vagy másként mondva nem fejlesztés közben adják ki, akkor sokkal többet vették volna meg esetleg teljes áron.

    Persze vannak olyanok is, akik azt mondják, hogy a kiadók az elővásárlókra utaznak. Azok miután kicsengették a lóvét már hiába kérik vissza a pénzüket. De ez is változó, mert esetemben nem a Steamen rendeltem elő, hanem egy magyar webáruházban, aztán mégsem kértem, és előre nem is fizettem egy forintot sem, nemhogy 60 €-t :D

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák