Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Peppo #28 üzenetére

    Na, igen, anno sok vád érte a C&C-t és a Red Alertet is, hogy "csíkok" harcolnak egymás ellen :D És hát ja, a balansz sem volt épp csúcs, bár szerintem a szövetségesekre is rá lehet azért érezni, hiszen az egységeik jóval olcsóbbak és gyorsabbak, mint az oroszok. (akkor van szopó ha körbeveszik a bázist tesla tornyokkal, azok a világ végére is ellőnek, gyorsan töltődnek és egy lövés egy light tank...)

    A másik topikban (a hírnél) is jeleztem, hogy szerintem a TS-re már kiforrottabb játékmenete lett a szériának, ott talán már engem is kevésbé zavarnának az akkori "ötletek".

    Egyébként hiába toltam végig gyerekként a 95-ös C&C-t, az már akkor is rendkívül nehéz játék volt. Rengeteget kellett mikrozgatni az egységekkel, mert a Westwood remekül tervezte meg a pályákat. A ma már egyértelmű hibái (és a Red Alertnek is) leginkább skirmishben ütköznek ki, itt már a pofás grafika ellenére se hiszem hogy túl sok időt ölnék bele.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák