Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jo lett az idei verzio, persze vannak vele gondjaim, de aminek nagyon orulok, hogy az AI megjobb lett, egesz jo elmeny versenyezni ellenuk.

    Abban tudnatok segiteni, hogy egy nem teljesen kezdo (75-os AI, tobb segitseg bekapcsolva) hogyan tud elkezdeni setupolni? Azt tudom, hogy nem leszek vilagbajnok esportolo, nincs meg hozza a kepessegem, de ezzel nincs bajom, ettol meg jo moka versenyezni es korabbi F1 jatekokbol kiindulva tudom, hogy egy jo setup 0.5-1.5 masodpercet is jelenthet akar, es ezert szeretnek ramenni a megertesere.

    Tudom, hogy itt kevesebb a beallitasi lehetoseg mint a legtobb szimulator/arcade jatekban, de azert igy is van mit allitgatni, szoval itt is el lehet menni rossz iranyba boven. Nincs annyi idom, hogy az ~50 csuszka mindegyiken allitgassak, aztan menjek par kort es megnezzem, hogy jobb lett-e vagy sem, aztan ugyanezt a masik 49 csuszkaval megcsinaljam, raadasul minden palyan. Ha meg egyszerre tobb csuszkat allitok at, akkor meg nem tudom, hogy melyiktol lett jobb/rosszabb a gep vezethetosege. Arrol nem is beszelve, hogy mivel nem vagyok profi, ezert nem tudok nagyon konzisztens koroket futni, hogy erezzem ha valami csak kicsit lett jobb/rosszabb.

    Persze letolthetem a profik setupjat, korabbi F1-ekhez le is toltottem de az vagy passzol ram, vagy nem, persze ha nem akkor megnezhetem egy masik profi setupjat, es addig nezelodhetek amig nem lesz olyan ami tok jo, de igazabol abbol nem tanulok semmit, csak jobb lesz a koridom.

    Van valami magyar nyelvu guide, amit tudnatok linkelni vagy legalabb valami tanacs vagy okolszabaly, hogy osszes allithato csuszka kozul melyik az a par ami a legjobban befolyasolja a vezethetoseget?

    Koszi!

Új hozzászólás Aktív témák