Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz hallador #31 üzenetére

    Köszi. Azóta amióta a fotó készült kicseréltettem abban a fekete-titánban (felső bal első) a szerkezetet egy inverzre, tehát annak is fekete alapon vannak már a számok, mint mellette a terepmintás titánnak. Szerintem így maga a tökéletesség. Számomra, kocka G-k között.

    @Nimda
    Én nagyot csalódtam a gbdh-1000-ben. Igaz, én nem futok, hanem saját testsúlyos, meg ugrálós edzést végzek, de számtalanszor elveszti a pulzust, ami azért elég bosszantó. Pedig rendesen felvettem, csuklómon elfér, stb. Gondoltam mielőtt írok róla, kipróbálok egy nagyon olcsó, hasonló jellegű valamit, vettem 15.000 forintért egy Xiaomi MiBand 5-öt, ami sokkal biztosabban tartotta a pulzust (bár az is eldobta olykor), és az aktivitásokkal kapcsolatos funkciói is kismilliószor jobbak.

    Amúgy hiába nagy, mivel nincsenek túllógó tokfülei, nagyon kényelmes, és rendkívül könnyű, bár nyugodt szívvel javaslom helyette a GBDH100-at 100ezerrel olcsóbban, pulzusmérés és gps nélkül.

    @KillHates - én eddig kevés oltást kaptam rá, sőt, kifejezetten sok pozitív reakció volt, és jött egy-két vételi ajánlat is, de nem szeretném eladni. Ha egyszer újra szembe jön az a poszt, akkor linkeld ma be plz, kiváncsi vagyok kinek van még ilyen itthon, még egy típustárssal sem találkoztam, pedig elméletileg kb 3 jött Mo-ra.
    Amikor anno lement nálunk a vlogban (vigyázz, videó), akkor utána elég sokan érdeklődtek, hogy hol lehet még kapni... Szóval persze, sokszor megy az ekézés, de annál többeknek tetszik. Azóta pedig kijött a Volcano Ligthning is...



    #36mrbego
    Igen, az az.
    Curv, 98a162

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák