Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dave567 #486 üzenetére

    Látom ezt a szellemi szintet elég következetesen tartod több topikon keresztül is. Ez már haladó vitateljesítmény. :R Beszabadultál a Battlefield 1 topikba és hozzászólásonként átlagosan háromszor használtad a szar, hányás, fos, okádék szavakat és még azt is képes voltál benyögni, hogy buta mindenki aki nem így gondolja.

    Csak azon a ponton hasonlítottam össze a Battlefield 1-el, ami nem kimelyikjátékotszeretijobban kérdés: Ez pedig az irányítás. A CoD-ban összesen lehet ki-be kapcsolni az aim assist-ot meg állítani a sensitivity-t. Ennyi, semmi több. A Battlefield 1 ezzel szemben lehetőséget ad nem csak a FoV beállítására, de a sensitivity is állítható zoom tartományok szerint, külön állítható csípőből tüzelésre meg az ADS-re, külön állítható jármű típusonként, állítható az acceleration/smoothing, állítható az aim assist mértéke, állítható a célkereszt megjelenítése és ami számomra a legfontosabb: Állítható a deadzone is. Nekem a CoD-ban ez brutálisan magas, a Battlefield 1-ben ezt is kényelmesre beállítottam és sokkal magabiztosabban mozgok és sokkal érzékenyebb az apró mozdulatokra is (egy Kontrolfreek mellett ez külön hálás). Én csak azt látom, hogy az egyik játékban a nullához közelít az irányítás testreszabása a másikban meg egy végeláthatatlanul görgethető menü van csak erre.

    Próbálj meg ezzel vitatkozni. Gondolom ez is hülyeség. Majd mindjárt eltakarodom innen, mert te azt mondtad...

    (#487) Rico45: Nem akarom 24 óra után eltemetni. Ezek csak az első 24 óra benyomásai. Szeptember 4-ig még bőven van időm pár új kört lenyomni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák