Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz Jakesz #34 üzenetére

    Igen most sikerült kiragadnod néhányat a sok közül. De akkor nézzük csak.

    Ott volt az etalon cod2 majd a cod4 modern warfare. Később MW2-MW3. Ghost szerintem nem volt olyan rossz, Infinite warfar-t nem játszottam. És akkor most az MW 2019 meg a Warzone.

    Treyarch-nál meg ott van nálam a Black ops és a Black ops 2 (utóbbit baromira szerettem), és ezzel be is zárult a kör.

    Amúgy ez az újra kiadás is simán müködne. Nyilván nem full ugyanazt de lehet látni, ahogy az MW2019-nél is a vissza hozott pályákat mennyire szeretik a játékosok.

    Simán az idén megjelenő részbe is lehetne átemelni dolgokat a régebbi codokból. Például: cod2-ből toujane map, carentan map, farmhouse map ezek mellé persze új pályák. Újra gondolt karakterek/fegyverek stb, egy jó motor mellet baromira tudna ütni.

    Battle pass meg bundle-k ba is lehetne jobb-nál jobb letisztult az adott kornak megfelelő karaktereket illetve fegyvereket/fegyver színezéseket csinálni.

    Igen tudom a mostani fiataloknak kell ez a csili/vili karakter/fegyver stb bullshit. Nyílván az idei részben ez vissza lesz fogva rendesen remélhetőleg, de a letisztult dolgokból is össze lehet rakni jól kinéző, baromira tetszetős dolgokat.

    Ettől függetlenül kiváncsi vagyok mit hoznak ki az idei részből, jöv héten már többet fogunk tudni remélhetőleg.

    oriic: Ha kimaradtak volna akkor idén jönne az iw. De így inkább évet cseréltek. ;] Mindegy is, ne lovagoljunk a szavakon. :K Ha jól tudom akkor az activision vissza is minősítette a Sledgehammer-t, mintha az rémlene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák