Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bobooo #598 üzenetére

    Az uplink tuti jött,de nem rendes frissítésként jön,hanem egyszer csak szólt a game,hogy változtattak dolgokon,és húzzak ki a főmenübe.
    Igaz aztán le is akadt,mert exitre nem lépett ki,de a steam nem töltött semmit.

    Egyébként fos egy játék lett,visszaköszön a sok régi,irtózatos gépigény,nekem a halálom a MW után az elhagyott pajzs,ugrálás hiánya,a support killstreakek,és ráadásul megint halmozódik.Jaés még a map is statikus.Full 3 év visszalépés a MW-hez képest!!!!
    Vagy ellövöm magam az RC-XD-ig vagy mi a halál van helyette,ami néha bugos is és beragad,és végigtolom a streakeket,vagy semmi.Vicc.
    Semmi customizable killstreak.Nevetségesek a karakterképességek,rohadtul nem ie való,mint ahogy a kutya se volt.Béna a map,megint visszajött a csőjáték,mert nudli még a duplaugrás is,de hurrá,most egykét csőág falonfutva teljesíthető.Gagyi grafika,kevés beltér,kempelőknek kedvezés,megzabálja a gépet,és még csak nem is szép.
    És erre jön a tokenes ökörködős,ha nem veszed kezdéskor,akkor leszopatnak,mert kábé az első 15szintig szinte semmid nincs.Minek vásárolgatni is még,ha nincs is nagyon mit?Remélem tolnak rá még 10 prestige-et.És ennél durvább lagkomppal és egér-ökörködéssel még nem találkoztam(egércuccok lecsavarva)!
    Arról nem is beszélve,hogy még ahhoz is fix kell,hogy jól fusson,mert SZÁNDÉKOSAN a gém alacsony prioritásba teszi át magát rendszeresen,ezért van a lehetséges FPS fele és lagolás.Steamen van fix,kis exe,ami annyit csinál,hogy 5mp-enként high prioritásra teszi a gémet.Ég és föld.
    És ezt játszottuk 2 éve is :C

    Tudom,most jön a duma,hogy úgyis megveszed.Hát ja.Mert kihal a MW és nem lesz más,megint veszek valami kódot,mert 1 játékért idén se akaródzik konzolt venni,sajnos a Viki országában nincs erre pénz.Csak a semmi gépupdét és olcsó kód,vagy a száz x ezres konzol+ a gém alternatíva van,a bukszám pedig nyaralás után,a szemem pedig a béta láttán egyáltalán nem mondja azt,hogy áldozzak egy olcsó key-en kívül többet.
    Ja és már a betában csalnak.WH alap,norecoil rendszeres,ma több ilyen 62:4-es szupermenbe is belefutottam,még report sincs... :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák