Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én pölö nem játszok fülessel,de jól vannak pakolva a hangfalak,kicsik a szatellitek és jó a hangjuk,még jobb is a térélmény.Egyszerűen nem szeretem a fülest a fejemen hosszú távon.És még hangosra sem kell venni.Szerintem sokat dob egy jó minőségű 2.1 cucc is a gémen,amit jól el lehet helyezni,nem a füles a minden.Még azoknak is érdemes egy kisebb szett gémelni,akiknek amúgy van valami böszmébb hangrendszerük,mert zenét is hallgatnak gépről.Jó füles sem rossz persze,DE szerintem nem annyira szükséges,mint sokan mondják,hogy mert meghallasz minden vackot.Inkább annál jön ki,akinek vacak hangfala van/rossz helyen.
    Mondjuk poénkodni szoktam,Xonar DG-m van,az tudja a Dolby 7.1-et is sztereó fülessel,meglepően jó a mesterséges hatás,pedig van valódi 7.1 fülesem is.BÁR multiban végülis annyira az sem kell,elég a sztereó hangzás,és nem engedni,hogy a s...edbe kerüljenek,akkor nem kell a hátsó csatorna :D

    Hülye kérdés,de a lentebb említett jobban fut,mint az AW mire van alapozva?Hát nekem a bétát full lebutítva 1680-ban kellett tolni,miközben az AW mediumon megy úgy full HD-n.Hozzá kéne esetleg tenni,hogy min,mert AMD karival nekem nagyon nem volt az igazi.Gondolkodom is egy NV-re váltáson,de kivárom,mit hoz a végleges.A 2 giga VRAM is kéne.Mondjuk még mindig nem értem,hogy egy 1680-as cod4 graf alá butított gém hogy nem fér el a videomemóriában...az AW betegsége is.Felmegyek a WaW-ra,fullon minden,élsimítás,iszonyat szép,4x akkora mapok,és sokszáz akadásmentes fps van.Ejj,a régi szép idők,medium géppel is nem butítva 250 fix fps cod4-ben... :DDD a rohadt konzolok megölték a PC vonalat ezzel,mert ott ki tudja a célhardver tolni az egészet ramba+VRAM-ba betölt a gép,és "kicsit" gyorsabb a dedikált GPU-CPU kapcsolat,ezért van ez.
    Dehát régen is ez volt,a playstation 1-nél pl.olyan szinten,hogy betöltődött a pálya az agyba,és CD trackról ment minden zene :DDD Be is lehetett teni audio lejátszóba a trackeket hallgatni a legtöbb lemezt. Egy Destruction Derby volt asszem' emulátorhoz 19!!!44négy! mega,a többi CD audio track.Killer Instict asszem' 34 mega...egy épkézláb android gém se fér bele.De az FPS-ek is így mentek,semmi töltögetés.No ezt nem tudja a PC,ez a baj.Nem optimalizálás,hanem tök más működési elv.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák