Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Ehhe...tök jó.Felmentem 2 kör CoD: WaW-ra is.Mibe csöppenek?Egyik oldalon 108:0 a másokon 87:3,nem is néztem a top 1-eknél tovább.
    Szerintem a leginkább a csalók lettek a széria halála.Még azt is megemészteném,ha PC-n X360 joy kellene hozzá,gondolkodtam is,hogy veszek valami használtat,de ez...AW-ra is felmegyek,erre 59:6 a csávó odaát,bedobott egy lobbiba.Hát köszi... :W
    Ejj,csak lenne jövő hét ilyenkor.Remélem,ott legalább az első hetet nem hackelik agyon,mert a BO3 betában ígyis szörnyű volt az első 20 szint.Vacak gépen horror,pörög mint az állat,mindenki ugrabugra,és ráadásul még a killstreakekben sincs szinte semmi supportos...15 körül kaptam az első épkézláb fegyvert a nagyok ellen,mert ki kellett hagynom az első 2 napot...Egy biztos,igyekezni kell ott majd.Azt meg remélem,hogy a WaW-nál csúnyább grafikán optimalizáltak,még csak pályaátalakulás sincs menet közben,fene se érti a gépigényt,a mapok is kicsik,mi kell ehhez a felskinelt cod4modhoz na nemá'...mert kábé annyi plusz,hogy lehet duplát ugrani és falon futni.Arról,hogy mesterségesen low prioritáson futott a gém,már nem is mondok semmit,szerencsére arra jött "fix",ami 10mp-enként high-re teszi,mert magától visszaáll,a véglegesnél már remélem nem lépik meg ezt a kis trükköt :U

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák