Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    most ovlastam, hogy az MW2 eddig jól döntögeti a rekordokat, 2-3 filmnek is odavert elég keményen, és am iszámomra elég megdöbbentő, bár ez nem derül ki, hogy elvileg a PC-s eladások Angliában kevesebb mint az 5%-ot tették ki...gondolom a vezető az X-box lehet..és hogy miért meglepő számomra? azért, mert a CoD széria FPS, tehát alapból PC-s játék, másrészt a CoD1 először PC-re jött ki...tehát itt vetette meg a lábát....szal az ember azt gondolná, hogy a PC-s fog jobban fogyni, mivel a gépigény jó, az ára nem vészes..és lás csodát...egy FPS ami a "saját platformján" "megbukik"...

    most erre mit lehet mondani? nem hiszem hogy a Warez az oka...egyszerűen játékokat tekintve a PC-ben nincs jövő...sajnos...1-2 év, és ami játékkal kapcsoaltos, az mind konzol lesz...mondjuk én ennek örülök...mert elég lesz egy elég alap gép internetezésre meg egyebekre...az X-box olcsó, hozzá még egy tv, és még az sem oylan drága, és 4-5 évig nincs vele gond....

    de van itt még vmi...a konzolos játékok jóval drágábbak mint a PC-sek...plussz konzolra nincs warez, mertt akkor bannolnak...tehát nem árt ha jó a fizetésed...

    sztem a PC mellett egyértelműen az olcsóbb játék-árak és a warez lehetősége, vagyis hogy ne fizess, ellenben lassan minden konzolra jön ki, de ott meg drága a játék...

    ti mit tennétek, ha az MW2 mondjuk csak konzolra jött volna ki ennyi év után, és látatlanba (mert ugye vegyesek a vélemények a játékról) adtatok volna érte 16.000Ft-ot vagy mennyit?

    jah és a cikk:[link]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák