Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz ffodi #3532 üzenetére

    Ertem mit mondasz, es igazad van, nem konkretizaltam. Nagy szerepe van a reflexeknek, de leginkabb akkor, ha nem szemtol szembe losz valakivel, biztos megfigyelted mar, hogy mindig van egy olyan a lobbyban, aki sokat lo. Na ellene abszolut nincs jelentosege a gyorsasagnak, mert nagy a kesese hozza kepest mindenkinek, de ilyen elteresek mindenki kozott vannak, ami megjelenik egy f2f gunfight-ban, csak kevesbe szembetunoen. Ellenben persze olyan van, h elkapod a jatek ritmusat, fejedben vannak a spawn pontok, mikor fordul, honnan lehet varni, h erkeznek, ugyesen mozogsz a palyan, gyorsan lelovod, aki mondjuk meg nem vett eszre, akkor lehet rusholva is jokat menni, de amelyik jatek ezt erolteti, ott torvenyszeruen megno az eselye, h netkapcsolat meg az ezzel jaro kellemetlensegek/elonyok fogjak inkabb alakitani az eredmenyt, mint egy lassabb temponal. Elobbi meg egy jo alacsony ttk-val azert eleg frusztralo tud lenni.
    En kb haromfelet szoktam menni. Van a keves eset, hogy szopoag vagy istencsaszar connection ~0.3 meg 2.0-10, de legtobbszor meg 1 es 2 kozott valahol, ezek a kill/death-ek kozul amire azt mondom, hogy en voltam az ugyes/bena, altalaban soha nem face to face, hanem valamit valamelyikunk benez. Az ilyen szemtol szembe erkezesek, az teljesen lutri, hogy sulnek el. A killcam-ban sokszor latszik, hogy ugy latja, hogy ra sem lovok, vagy csak sokkal kesobb mint o, holott tudom, hogy nem igy torent. Mikor en nyerek, gondolom nyilvan akkor is ez van, csak forditva es azt ugy en nem latom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák