Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz KaitouP #286 üzenetére

    mint írtam minden fegyver megvan anélkül, hogy egy fillért költöttem volna rá..
    PK-tigaz, hogy egy lvl 300 extra boxbol kaptam,de megkaptam ez a lényeg.
    contracksból esett GRAV, S6,Tigershark,Vendetta....ezeket ezek szerint nem kaptad meg?pedig az összes az nagy operationok végén unlockolodott ki lootbox nélkül, ha kimaxoltad...

    Minden mai tömegeket vonzó multiplayer játékban van lootbox, Kit érdekel, hogy szórja rám a tartalmakat? már a megjelenés előtt közölték a számokat, hogy akár mit tudom én hány évig kaphatod az új tartalmakat skineket matricákat satöbbi annyit tettek bele és terveznek beletenni. Ez hogy lehet negatívum továbbra sem értem, mert nem kötelező sem használni, sem kibontani akár egyetlen lootboxot sem, így is elég tetemes Skin/ fun/ camo /fegyvermennyiség közül választhatsz. Attól hogy te nem igényled például csillámpónis skint elég sokan menőztek vele még a BO magyar topijában is, mert fun volt.
    BO4 szerintem az egyik legtartalmasabb és legjobb Multiplayer rész az utóbbi időkben remek zombi móddal és BO rendszerrel.
    Naív azt gondolnotok, hogy az MW más lesz vagy komolyabb lesz. Nem lesz az. Ugyan az marad ez is, egy skin, csinosabb ruhában,kicsit más scorestreakekkel, de már most látszik az előzeteseken át hogy nem nyúlnak hozzá mélységeiben a játékhoz.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák