Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redhunter

    senior tag

    válasz jacis #27780 üzenetére

    Annyi hiba van most a játékban minden platformon hogy nem lehet felsorolni.Ps en pl már a menüben black screenezik és jó esetben be lehet zárni a programot rosszabb esetben ugy lefagyasztja a gépet hogy csak hálózatból valo kihuzás segit.Ami ugye pont jó arra hogy szétvágja a vinyót,tele van vele a youtube ,de kb szarnak rá.Konteó hivők szerint azért szarakodnak a régebbi részek hogy mindenkit a vanguard felé tereljenek a nagy bukta miatt amit a többi cod részhez képest produkált.

    [ Szerkesztve ]

    PSN - RedFoxHun

  • H14

    csendes tag

    válasz jacis #27780 üzenetére

    szia!
    az alapjátékot (87.5 GB a képernyőképeden) hagyd békén, azokat pipáld ki ( most ugye az összes dolog be van pipálva, tehát telepített, mégse megy a játék), amik multiplayeresek! pl az alatta lévő 6 GB multiplayer packot! menj végig, és ami multiplayeres ( mindegy, hány Gigás, van 10 megás multi text is! azokat is, amik mondjuk multi plusz spec op egyben!), azoknál vedd ki a pipát! mentsd el, ekkor ezek pikkpakk törlődnek! utána ismét megnyitod, és szépen visszapipálod őket! ekkor települnek újra ( ez idő, kb 20-30 perc)! ha az összes kész, akkor elvileg elindul! nekem ugyanez volt, ez segített! hátha neked is! az új warzone map után egy héttel nekem megszűnt ez a probléma ( ill nem próbáltam, mert csak warzoneoztam), h ezeket újra kellett mindig telepítenem! egy próbát megér :)

    probléma lehet még, ha nincs GamePass-od! anélkül nem megy, lehet ez a baj :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák