Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz WaterWave #27240 üzenetére

    Már írtam róla többször a fórumon. Ez egy bug aminél beakad a data pack. Kétfajta képpen is elő tud jönni:

    1: ha a játék menüjébe azt dobja fel, hogy hiányzó dlc akkor a játék ikonján options gomb majd tartalmak kezelése és ott a listázott packokat le kell szedni. (Van, hogy többször is egymás után újra és újra mert nem mindig lockolja ki)

    2: Amikor belépsz a játékba és a menübe a multi résznél már azt írja installation suspended és ha rányomsz az x-re be se tudsz lépni. Na ekkor van a nagyobb szívás mert ebben az esetben az egészet törölni kell (warzone-t is) és újra rakni az egészet. (Van, hogy újra rakod és az installation suspended az megoldódik de lehet megint rossz lesz és dobja is a dlc hibát, és akkor ugyan azt megint eljátszani amit az elsőnél írtam.)

    Baromi idegesítő bug, és nem tudsz mit csinálni vele. Többek között számomra azért ért véget a MW2019 multi mert nem volt benne már kihívás és többször elő jött ez a rohadt bug, és belefáradtam nagyon. Volt, hogy egymás után 2 nap is eljátszotta ezt. :N

    sinick: 2 lépcsős hitelesítés, illetve már szoktak sok helyen kérni telefonszámot is mert sok a csaló és ezzel is probálják csökkenteni a próbálkozok számát. Nyugodtan add meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák