Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kill_switch

    senior tag

    válasz BITBOYS #27225 üzenetére

    31, bár nem tudom ennek mi köze a játéktudáshoz. :D Egy 12 éves, meg egy 40 éves is tud 1 év alatt olyan skill-t elsajátítani, hogy elsírná magát egy átlagos koca player, aki csak hétvégente játszik 2-3 órát. Ráfordított idő kérdése csak. Bár ez inkább az a történet, ahol a játék dönti el, hogy mi lesz. :D Bár az SBMM annyira nem fájó warzone-ba mint multiba, de itt is produkál olyanokat a játék, hogy nagy mosollyal offolom az adott kört a francba, mert feltolja a pingemet 200 körülre (nem, nem tőt mellette a poresz :DDD ), aztán beugrok az ablakon, de mégse szituációk jönnek. Meg van, hogy beleürítek valakibe egy full tárat ő meg rámfordul és nyekk egy lövésből. A kill cam-be meg azt látom, hogy álltam mellette és csak durrogtattam, mintha patronos pisztolyt használtam volna, 1 hit se volt, miközben le sem akadt róla a célkereszt. Meg van olyan kör is, mikor én adok olyan találatokat, hogy már nekem kellemetlen, mert egyértelműen látom, hogy nem találtam el, aztán azokban a körökben sokan hajlamosak kifeküdni. :D
    Az MW multit aktívan toltam, ezt nevezhetjük előnynek, de azért nem mondanám nehéznek ölni ezekben a játékmódokban. A battle royale, az már más tészta, ott valóban küszködős még 10-et is összekaparni.

Új hozzászólás Aktív témák