Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    A fórumokon javarészt nem a problémamentes játékosok írnak a működési gondokról, én sem írom le mindennap, hogy a játék remekül megy, az indulás óta összesen két alkalommal tapasztaltam fagyást (az első két hétben, azóta semmi). Nem eszi meg sem a rendszer-, sem a video memóriát, nem hajtja százon a processzort, stb. Igaz, beállítottam az fps limoteket, ahol kellett, igazítva a monitor sebességhez (feleslegesen ne akarjon ingame 144 fps -nél többet kitolni, menüben pedig a 60 is bőven elég). Én semmit nem látok abból, hogy a rendszer akadna, laggolna, kifagyna, ezért nem gondolom, hogy ez a játék hibája, sokkal inkább kliens oldalon kell megkeresni a hiba okát. Jah, a sok golyó kell az enemybe engem is zavart: remek megoldás a HC mód, max két skuló, és kész. No persze akit zavar, hogy ő is fekszik egy - két golyótól...
    Ha valakinek gondja van a játékkal, az jó helyre jön ide, mert sokan próbálnak segíteni, és egyre több a tapasztalat. De a céltalan fikázásnak semmi értelmét nem látom, sem az egyént, sem a topikot nem viszi előre. :(

Új hozzászólás Aktív témák