Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Acheron #27162 üzenetére

    A Win10 most már stabil, de az elején voltak vele gondok.
    Nem mindenkinél, de előfordultak. Lehet nem váltás után egyből, hanem valamelyik frissítés okozott gondot. Elég csak átnézni valamelyik rendszergazda vagy a Win10 topikba, vannak érdekes esetek.
    Ahogy hcol7 is említette érdemes kivárni a váltással.
    Elméletileg kompatibilis, minden jó a csekkoló szoftver szerint, aztán telepítés után derül ki, hogy ez vagy az a program vagy hardver nem működik.
    Nem véletlen, hogy pl. a cégek se rohannak egyből oprendszert váltani.
    Érdekes lenne látni egy kimutatást, hogy vajon hányan játszanak még Win7-el?
    Én egy éve tavaly augusztusban váltottam Win10-re, a Win7-el se volt gondom addig; de a régi gép nem volt teljesen kompatibilis a Win10-essel. Feltelepült, de aztán néha menet közben pl. másoláskor előjöttek az akadások.
    Kíváncsi leszek, hogy a Win11-nél mennyire butítják le a hozzáférést a rendszerhez, mert a Win10-nél nem jött be az, hogy a rendszer találja ki milyen drivert tesz fel nekem, meg úgy kellett elővadászni a Vezérlőpultot.
    Majd ha úgy gondolom akkor frissítem a VGA drivert, amikor nekem jó, mert ott is voltak bakik a gyártók részéről.

    Akkor te és KaitouP szerencsések voltatok, mert zökkenőmentes volt a Win10-re váltás, és utána sem volt semmi gondotok.
    Részemről maradok a Win10-nél még jó darabig, amíg támogatott addig biztos.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák