Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz prokxy #20094 üzenetére

    Valahol jogos, de speciel ezt a handgun -os mókát annak ellenére élvezem, hogy a KD -ban nem jelenik meg. Nagyon gyorsan lehet vele mozogni, de pontos lövést igényel - én pedig kifejezetten szeretem a pontlövő fegyvereket a "spray" helyett, sokkal nagyobb kihívás, sokkal nagyobb élvezet így nyerni (veszíteni persze nem, de az előbb - utóbb bármilyen fegyóval jön az SBMM miatt ;] ) Szóval ezt most szívesen csinálom, mert remek móka, mondhatni felüdülés. A pajzs pl aligha lesz meg, ha csak nem találok benne valami sikerélményt, mert szívatni magam mondjuk egy Damascusért nemigen fogom, annyit nem ér.
    Ha az AR -nél a burst -ös vacak alatt az FR 5.56 -ot (aka FAMAS) érted, akkor bizony nagyon nem vagyunk egyformák - nekem kb az az ultimate weapon (tegyük hozzá - HC- n) Ha van kis affinitása valakinek a pontos lövésekhez, és szeret átlövésekkel operálni, akkor HC -n nagyon kevés ellenfele van - pontosságban simán felveszi a versenyt a marksman - sniper fegyókkal, de a hármas burst miatt jóval nagyobb a találat valószínűsége - kegyetlenül lehet vele aratni. Ha stat javítás a cél, mindig ő kerül elő (persze pálya is kell hozzá, Scrapyard, Rust ideális), tegnap valami 40+ - 5 stattal hoztam vele meccset (Scrapyard) Tény, rush -hoz inkább egy SMG -t (vagy pisztolyt) választanék, de azért csípőből is lehet vele osztani, ha megszokja az ember (nem véletlenül van vele a legtöbb killem :D )

Új hozzászólás Aktív témák