Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    Még hajnalban próbáltam a Ground War módot, leginkább esés - kelés volt részemről, nagyon rosszul ment, nem sikerült ráérezni (igaz, négy - fél öt körül már nagyon nem voltam friss, de szerintem ugyanígy aláztak volna éberebben is) Nagyon más (nekem), mint a megszokott TDM, Dom és egyéb módok. A járművek valóban furcsán irányíthatók, erősen megszokás igényes. Néha olyan érzésem volt, hogy a fegyvereim nem sebeznek - pl egy könnyű páncélossal keresztülmentem a pályán, buzgón durogtattam az ellenfélre, közvetlenül mellettük robbantak a lövedékek - és egy kill sem jött össze (végül kilőttek). Az M4A1 -el többször közvetlen közelről soroztam meg egy - egy komát, láttam, hallottam a találatokat - de vagy megfordult és lelőtt, vagy más terített le ez idő alatt. Egyedül a Sniperrel tudtam lehozni néhány killt, de mivel nagy volt a nyüzsgés, azzal meg elég hamar kiszedtek mindenhonnan. Szóval egyelőre igen gyengének érzem magam ezen tudományban - meglátjuk, sikerül - e megbarátkozni vele.
    Attól tartok, ma nem lesz időm próbálgatni (családi program), bár nehéz lesz ellenállni, ha éjjel hazaérek.

Új hozzászólás Aktív témák