Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddycom

    őstag

    Sziasztok

    Álljon itt egy topik ennek a játéknak is. A Cut the Rope és a King of Thieves alkotói által készített játék, amely Androidra és iOS-re érhető el, ahol macskák által irányított harci robotokat kell építeni majd rövid, kb 5-10 másodperces csatákba küldeni őket. Úgy kell elképzelni ezt, mint a régen igen nagy sikernek örvendő Battle Bots, amerikai készítésű televíziós sorozatot, ahol egyedi építésű távvezérelt robotok szálltak harcba egymással.

    --------------
    Letöltés

    Android - [link]
    iOS - [link]
    --------------

    Trailer

    Hivatalos oldal

    Instagram

    Facebook

    Toolbox-ok

    Három toolbox érhető el a játékban, ezeket a karosszériára, fegyverre, egyéb kiegészítőkre lehet ráhúzni.

    Energy toolbox - A gépek energiaszintjét növeli meg eggyel.

    Attack toolbox - A fegyerek sebzését növeli a jelzett mértékben

    Health toolbox - A kiegészítők vagy a karosszéria életpontjait növeli a jelzett mértékben.

    A játékban elérhető fegyverek

    Lézer

    Ez egy nagy hatótávolságú fegyver, ami minden két és feledik másodpercben tüzel. A sebzés azonnali, nincs 'röppálya', amint elsül, a sebzés levonódik. Fontos, hogy a lézer sebzését meg kell szorozni 2.5-del, hogy megkapjuk a tényleges értéket, mert a mutatott érték DPS-ben van megadva (damage per second, sebzés másodpercenként). Érdemes stabilabb karosszériákra felszerelni, mint például a Surfer, Classic vagy Pyramid. Továbbá érdemes figyelembe venni, hogy a játék során kapott úgynevezett attack toolbox-ok bónusz értéke nem szorzódik 2.5-del.
    Példa: A lézer alap sebzése 1000 és 500-at adtunk hozzá az attack toolbox-szal, az így kapott végleges sebzés pedig (1000*2.5)+500, vagyis 3000.

    Rakéta/Dupla rakéta

    A játék során folyamatosan találkozunk ezzel a fegyverrel, bár a dupla rakéta, amely előre és hátra is lő, csak Carbon szinten lesz elérhető. Másodpercenként egyet lő, így a mutatott sebzésértékkel könnyen lehet számolni. A rakétának értelemszerűen van levegőben eltöltött ideje és csak becsapódáskor sebez. Érdemes ezt is stabilabb kasztnikra felszerelni, mint pl a Surfer, Classic, Pyramid vagy esetleg a Titan.

    Körfűrész

    Folyamatosan 360°-ban forog egy fix pont pont körül, ahol csatlakoztatva van a kasztnihoz. A jelzett sebzésérték levonódik, amit hozzáér az ellenfélhez. Ezt a fegyvert nem feltétlen kell stabil gépeken alkalmazni, ilyen például a Boulder, ami egy igen elterjedt konstrukció, főleg Booster-rel párban, ami lehetővé teszi, hogy az ellenfél mögé kerüljünk és onnét sebezzük.

    Láncfűrész, szurkapiszka (nem tudom mi ez, olyan mint a fúró, csak hosszabb :D), fúró

    Ezek rövid hatótávolságú fegyverek, kb ugyan az a funkciójuk. Hátrányuk, hogy a jelzett sebzésértéket nem egyszerre teszik, hanem folyamatosan vonódik le az ellenfél életerejéből.

    Kérdés, óhaj, sóhaj jöhet a topikba.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

  • Freddycom

    őstag

    válasz Freddycom #1 üzenetére

    Ha végigmentünk mind a 24 szinten, lehet választani h a 24. szinten maradunk és pénzt/gemet gyűjtünk vagy előlről kezdjük a játékot, elveszítve minden pénzt, alkatrészt, de megmaradnak a gemek, azok a kék macskafejek, és átlépünk a Prestige 1-be (10 a max egyelőre).

    A háttérben, amivel végeztem, előtérben az új.

    Azóta már második végigjátszásra is sokat tudtam előrehaladni.

    (instant azt jelenti, hogy mind a 14 játékos le lett győzve és úgy ugrottam szintet, a rank 1-2-3... stb, pedig h hanyadik helyen végez az ember a 2 napos várakozás után)

    [ Szerkesztve ]

  • #Téboly

    újonc

    Szia,

    Milyen jelentősége van gang-hez csatlakozni?
    Létezik olyan magyar csapat ami még nincs tele?

    Üdv
    Tibor

  • Freddycom

    őstag

    válasz #Téboly #3 üzenetére

    Hello

    Fingom nincs igazából, már nem játszom a játékkal.

  • Ultraviolet

    tag

    válasz #Téboly #3 üzenetére

    Ha a csapatod 500 pontot v 1000 stb.. pontot megcsinálja adott idő alatt, kapsz még több cuccot.
    3kör 18nál vagyok, Én fogadni is szoktam , igy amit beteszek cuccot, ha nyerek, kap bónusz% erő v életet.
    Minden végigvitt kör után az minden nullázodik kivéve a már felhuzott cuccaid - felül a macska arcnál.

Új hozzászólás Aktív témák