Új hozzászólás Aktív témák

  • zsulter

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy problémám....Letöltöttem egy blu-ray koncertfilmet és mivel nincsen blu-ray írom, ezért úgy gondoltam csinálok belőle egy képfájlt és azt bemountolva fogom használni...
    Sok keresgélés után rátaláltam az Imgburn programra, amely ezt elvileg meg tudja csinálni....
    2.5.2-es verziót használom...viszonylag egyszerűnek túnik, de valami mégsem akar sikeredni, mert a Power dvd 10 (ami elvileg lejátsza) nem ismeri fel az elkészített képfált...
    az eredeti fáljok Mpeg-2 Transport streamek (gondolom ez szabvány) és két mappám van: BDMV és a Certificate.
    Úgy álltam neki, hogy ezt a két mappát beraktam az Imgburn forráshelyére, majd beállítottam neki, hogy UDF 2.50-es illetve Mode1/2048 legyen (hozzáteszem mást nem is enged). Ezután kiválasztom hogy ISO-ként mentse el. ezt kb negyed óra alatt el is készítette.
    Ezután bemountoltam a BDdecrypter programmal, majd megpróbáltam lejátszani Power DVD 10-essel (ami állítólag az egyik legjobb a BD lejátszók terén) de azt írta ki, hogy nem ismeri ezt a formátumot....
    A kérdésem az lenne, hogy mit csinálhattam rosszul???
    (Ja és XP-t használok, de telepítettem UDF 2.50-es drivert)
    Segítségeteket előre is köszönöm...

Új hozzászólás Aktív témák