Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Core2duo6600 #4000 üzenetére

    Az a baj h nem tom kilőni a routert mivel wireless és a lakás teljesen más végében van a router, meg nem is akarok vele szórakozni, mert egyszer átvittem a gépet, valami összeakadt a Pistában, és utána újra kellett raknom mindent, mert se adapterrel se UTPvel se modemmel nem működött a net. Gyanítom egyébként, hogy az x64es Vista driverek a ludasak a kérdésben. Am erre nem gondoltam, hogy a gépem a szerver, mivel az én ügynököm egy kliens elvileg. Na jó gondolhattam volna, hogy kvázi szerverként is funkcionál, mivel tőlem is töltenek, de az info-kat ha jól tom a tracker tárolja. Meg így már a vituális dolog is tiszta, mivel NAT-on keresztül megy a service, és a routernek kell virtualizálnia. Csak az nem világos még, hogy miért nem volt nyitva az a port? kinti kérések számára volt csak zárva? Mert ha a klliensem nem tudott vna kijutni, akkor nyilván nem töltött vna semmit. Win tűzfalon természetesen nincs blokkolva a uTorrent. Viszont van a roterben is egy hardveres, de gondolom ott is kijut, mivel az csak kintről véd, meg ha nem jutna, akkor megint csak nem tudnék tölteni.

Új hozzászólás Aktív témák