Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medve8Bp

    csendes tag

    válasz ujvendeg #9 üzenetére

    Kedves Ujvendeg,

    - nehéz nem üvegjellegű borítással telefont venni a flagshipek közül, főleg Apple és Samsung vonalon, mást nem vehetek a munkáltatóm miatt, de magam sem akarnék - ezeket a körülményeket nem tudhatta, de sebaj,
    - marketing területen dolgozom, tisztában vagyok a vállalati ígéretekkel - pont emiatt hívtam fel a figyelmet a Corningra, ami még a vállalatok között is kiemelkedően arcpirító,
    - egyetlen szóval sem említettem, hogy gyakorta vennék félmilliónál drágább telefont, jelenleg egy majdnem 4 éves Galaxy Note 10-em van, amit anno bőven félmillió alatt vettem - ezeket a megjegyzéseit a saját képzeletére alapozta, cinikusan gratulált is ahhoz amit elképzelt. Elképzelhető, hogy idén meg fogom venni az új Galaxy S23 család valamely tagját. Amikor 14 éves gyerekek hada szaladgál a legdrágább iPhone-okkal, akkor talán nem haragszik, ha 3 gyerekes családfőként, 20 éves folyamatos munkaviszonnyal megengedek magamnak egy új telefont. Ezzel én nem kérkedtem és hát végülis egy mobilos médiumon vagyunk, nem? Sajnálom, ha nem jött össze az élet és csak az irigység maradt, van ilyen.
    - a szilikon tokot nem minőségében kérdőjelezem meg, hanem személy szerint én nem szeretem őket - a jobb minőségűeket sem - ezen túllépve pedig arra az ellentmondásra hívtam fel a figyelmet, hogy a rettentő drága telefon, rettentő fejlett Victus 2-jére végül rákerül egy 5-50ezer Ft értékű műanyag valami.

    Remélem, hogy sikerült tisztázni minden olyan kérdést, ami félreérthető volt. Kívánok önnek sok sikert az életben. Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák