Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz Rolly #2 üzenetére

    Félreértés ne essék, nem a saját gondolataimat írom le, hanem amit én is olvastam.

    1. Megnőttek a csalások száma, mai a mostani rendszerrel nehezen visszakereshető. Személyes adatok, ki kinek mit írt, konkrét vásárlások, stb. Így minden személyes adat egyszerűen előkereshető, a vásárlások elvileg logolva lesznek.
    2. A lapletöltések, a hirdetések száma is nagyon megugrott az eredeti koncepcióhoz képest, így a mostani infrastruktúra nem bírta el az igényeket. Kell a nagyobb hardver, jobb net, több odafigyelés, stb. Ez több energiába, pénzbe, időbe telik, vagyis jött a gondolat, hogy akkor hozzon ez is egy kis bevételt, hogy legalább magát fenntartsa.
    3. Nagyon sok olyan embert látok hirdetni, akinek pl semmilyen szakmai vagy egyéb kommentje sincs, szóval valószínűleg nem igazán érdekli a lapcsalád egyéb ténykedése.

    Egy szó mint száz, az apró üzemeléséhez kell egy kis lóvé, a régi rendszer nem fenntartható, illetve mivel nem ez a lapcsalád fő profilja, ezért ennyi időt és energiát se vehet el. Vagyis valamit változtatni kell - amivel egyébként én is egyetértek - a kérdés, hogy hogyan és mit.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák