Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    Hát így ~1 óra demó játszás után nem érzem, hogy sokból kimaradtam vagy hogy a közelében lenne az értéke a kért árhoz képest.
    Sztori biztos dob rajta valamennyit de eh, az meg elvileg elég rövid egy ilyen játékhoz képest.

    Adatlapomon lévő géppel de aki lusta annak i 3 12100F/RTX 3060 Ti/2x8 GB DDR 4 3200 MHz 2560x1080 Ultrawide felbontáson.

    RT nélkül 'elég gyenge RT implementáció szal sokat nem vesztek' kb max grafon DLSS Quality mellett amíg nincs harc csak mapon futkosok ~60+ FPS megvan de harcban nagyon változó.
    Simább trash ellenségek ellen harc közben is 50-60 FPS közt mozog de ellenségek akik spelleket használnak képesek levágni FPS-t 40-45-re egy pillanatra. 'valami víz robbanásokat dobáltak rám/alám az húzta az FPS-t rendesen'

    Csak DLSS volt bekapcsolva minden egyéb skálázót/Dynamic resolution témát kikapcsoltam.
    Csúnyának összességében nem csúnya de azért nem is hú de valami extra vagy next gen.
    De ezt már PS 5 tesztek alapján is tudni lehetett hogy nincs éppen jól optimalizálva bár ahogy nézem PC-n kicsit jobb a helyzet + felraktam az új game ready drivert is biztos ami biztos alapon.

    Ami viszont korrekt az a töltési idők, miután betöltött menübe kb rákattintok a continue game-re és szinte azonnal betölt. 'Gen 3 Nvme ssd-n van a játék'

    Ja igen akinek nem kenyere az állandóan pofázó/kommentelgető fő kari azt biztos zavarni fogja mert ez a csaj nem kussol be. :DDD 'nem néztem, hogy ki e lehet kapcsolni de nem hiszem'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák