Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz ViZion #66744 üzenetére

    :C :C

    Én kaptam egy olyan üzenetet a PH! engine-től, hogy a mai napon a kommentálásom nem érte el a 0.01 hab-ot, így ha az elkövetkezendő 24 órában nem érem ezt el, megvonják egyéni arcképem. Amennyiben 72 óra múlva sem sikerül elérni, a felhasználói fiókomat felfüggesztik.

    Most féljek? :F :O

    Gyorsan pótolom

    Hablaty: A gif-ek nagyon jók :C

    Motorinfók:
    Ma összeraktuk, berregett, mentem pár kört udvaron, fatter is kipróbálta, aztán valami simpson-ost is ki akart, hát a robival nem való az, és eldőlt a motorral, majdnem álló helyben. Beütötte a térdét, sántít szegény, eléggé.
    Aztán kiment a motorral az utcára, megy, megy, egyszercsak kurtanagy reccs és megállt az (engine) motor. (CVT-nél ez nem para annyira, mert a motorfék nem fékezi tovább, szóval nem blokkoja le a kereket). Újraindítja, megy tíz métert, megáll. És így tovább. Hazatoljuk, standerre fel, nyereg ki, indít, full gáz, szép lassan elfogy a gáz, megáll. És ezt vagy tízszer. Hát ilyen nincs. Sokkhatás, meghalt a motor. Olyan volt, mintha egyszercsak venném vissza a gázt, majd olyan fél körül a gyújtást is elvenném. Később még a blokk is füstölt :Y
    Mi a fene?! Tönkrement?! :O

    Járattuk kicsit, megint reccsent egy hatalmast, aztán azóta nem balhézott standeren ->ki az utcára, 3-4 km fél gázon, majd vissza haza, aztán apa felült rá, ment vele, és érdekes, full gázon se halt meg. De hogy mi találta :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák