Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    Na jó... lehúztam kemény 8 órát a melóban, hazajövök, kajáltam, leültem játszani...
    Saját szerónk üres, mert hát miért is ne, valami gebaszcsi van amúgyis vele, mert szaggat...
    Akkor megyek az Iram-ra...
    impotenciában szenvedő csapatba kerülök, ahol egyedül talán JCSR-es GCR próbálkozott bevenni az M-Com-okat, illetve az elején még én is.
    Aztán meguntam, hogy O alakú lett a szám, tettem egy próbát, és csipázni kezdtem.
    Felhoztam magam pozitívba, kezdtem örülni, meg az mcomról is leszedtem a diffúzolók közül 2-t, erre pont a kolléga lő le, mert tele van a zacsija a csapattal és én voltam kéznél...
    Jó, letárgyaltuk, hogy szar napom van, ne idegeljen még ő is.

    Ő kilépett, és maradtam.
    Kört buktuk.
    Jött a következő kör.
    Egy klán 3 tagja olyan lövéseket osztogatott, hogy le is léptem. Nem leszek csíterek bábuja.
    stat alapján nem néznek ki annak, meg játék közeben is olyan, mintha ki-be kapcsolnák.
    Ami viszont elárulta a dolgot, az az, hogy elbukás után behúzódtam egy fal mögé, ahonnan ráláttam az mcomra. Miből volt a fal, fából... mi is történt?
    Egészen konkrétan egyszercsak jött 4 golyó, 1 elsüvített az orrom előtt a falon keresztül, a többi 3 kivégzett. Még akkor bújtam oda, amikor az ellen sehol nem volt. spot nincs, mert HC, kilógni nem lógtam ki, mert figyeltem rá.
    LEszülettem megint, majd az éppen elfelé futó ellenre emeltem a fegyverem, amikor az hirtelen 180-at fordulva lelőtt.
    Na ekkor leléptem.
    AMúgy jó, hogy a csíterezére írja a szeró, hogy kérj admin segítséget, ha gyanút fogsz.
    24L4-nek van adminja? Tehetett volna valamit, ha jól láttam, ő fent volt.

    Na mindegy. Ha esetleg találkozik valaki a =GGC= klánosokkal, kerülje el őket.
    Név szerint:
    =GGC= JacKiller
    =GGC= Phantomblu
    =GGC= Kinowa

    elmennek a jó#&@fv[e--ba.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Új hozzászólás Aktív témák