Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Kraptor #5 üzenetére

    Ezzel vitatkoznék. A K.O.T.O.R. 2. igenis jó játék volt, pusztán elmaradt az első rész színvonalától. De ezt egy olyan céggel szemben, mint a BioWare, még megbocsájthatjuk. A Neverwinter Nights második része is jó lett szerintem, én végigvittem a Mask of The Betrayer-el együtt, és nem bántam meg. Más kérdés, hogy az eredeti első résszel szemben ezeket csak egyszer volt lelkierőm végigjátszani - Lineáris volt a történet, ez egy RPG-ben öreg hiba.

    A Baldur's Gate első két részével viszont hónapokat és éveket töltöttem el. Minsc és Boo voltak a kedvenceim... :DDD

    Na, de vissza a topik témájához:

    A játék címe többek szerint "Baldur's Gate III: The Black Hound" lesz, mivel 2001-ben jelentették be, hogy készül a Baldur's Gate sorozat következő epizódja, amin a Black Isle Studios dolgozik és egy teljesen új 3D-s motorra épül. A projectet "Jefferson" és "FR6" néven is emlegették, és sokáig ezt tartották a tényleges folytatásnak.

    Azonban kiderült, hogy a "The Black Hound" valójában egy kiegészítő lesz a Neverwinter Nights 2-höz. Akit érdekel, az elolvashatja az interjút, amit Josh Sawyer-el készítettek, aki a fő tervezője a projectnek:

    NWN2: The Black Hound Interjú.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák