Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistabaaa

    aktív tag

    válasz sirály12 #45 üzenetére

    Én még nem hallottam, hogy lehetne javítani a videót. Sajna nem értem én sem, hogy miért jó nekik, hogy az összes konkurens gyártónak már jópár modellje vesz fel nagyobb méretben és jobb minőségben videót... Amikor pedig kb. a SE-nak vannak a legjobb optikás telói most a piacon.
    Illetve egy valami olyasmi módszerről hallottam, ami így kicsit fura, de azt csinálták, hogy felvették a videót, elmentették, majd a VideoDJ-vel megnyitották, valamit babráltak (de nem szerkesztették) és elmentve majd gépre áttéve 352x288-as lett a méret - elvben. Gyakorlatban ugyanúgy az eredeti méretű a videó, csak valahogy nagyobbként nyitja meg (gondolom mintha széthúznád az ablakot kézzel). A seria.hu-n a fórumban olvastam talán, ha érdekel keress rá, bár szvsz ez sem sokat segít egy 640x480@30fps videó ellen. De azért én azt mondom, hogy ''élményvideózásra'' - ergo hogy bizonyos eseményeket ne csak képen, hanem mozgóképen is rögzíts azért ez is jó, sok szép emlékezetes esemény lett nekem is lencsvégre kapva a K500i-vel. :)) De persze nem bánnám a jobb minőséget, felbontást, nagyon nem.

    Na akkor további sok sikert a dilemma eldöntéséhez!

    Pistabaaa^

Új hozzászólás Aktív témák