Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistabaaa

    aktív tag

    Hali!

    szállító: köszi a választ. Így még meggondolandó számomra - próbahívás egyebek, hát nem is tudom.

    sirály12: rádióról nem tudok nyilatkozni, egyiket sem hallgattam még, viszont ismerősnek 6288-asa van és elég szép képeket csinál (bár csak a saját kijelzőjén láttam, de ott nagyon ütős). Viszont én SE párti vagyok és próbáltam is már a K800i-t - gépre átrakni a képeket itt sem volt lehetőségem, de hát a 3,2mp az elég jó. Plusz egy rendes vakut is kapsz hozzá (xenon-os, szal eléggé sokkaljobbmintazösszeseddigimobilvaku :DD). Amúgy azt kell mondanom, hogy a Nokia szvsz szebb. De ettől függetlenül ha jól emlékszek itt a mobilarenán is van teszt róluk (K800i helyett K790i-t keresd, ugyanaz a kettő, csak utóbbi nem 3G-s), és ott találsz tesztképeket, stb. Illetve volt egy nagy teszt ilyen 2mp feletti kamerával rendelkező mobilokról, nem tudom már, hogy 6288-as volt-e benne, de talán érdemes azt is átnézni.

    Sok sikert a vásárláshoz, esetleg még várj pár véleményt rádióval kapcsolatban vagy úgy amblokk, hátha volt már valakinek mind2 hosszabb ideig a kezében.

    Pistabaaa^

Új hozzászólás Aktív témák