Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Hello!

    Nemrég vettem a következő konfigot:ASUS P5q pro,INTEL core2duo E8400 (3.0Ghz), ASUS EN8800GTS HTDP (512Mb), GEIL Value 2*1Gb DDR2 (800Mhz).
    Elsőnek a pro streetet tettem fel, minden beállítás maxon, minden szuperül ment.
    Utána crysis. Elsőnek a warheadot a játék menüje bejött, játék indítás után, amikor a betöltés elérte a 100% ot se szó se beszéd kidobott a winbe. Próbáltam újratelepíteni, restartok....semmi. Utána sima crysis (többféle verzió), egyik releas ugyan azt csinálta mint a warhead, másik elindult, de egy idő után mondjuk fél óra kidob a winbe. Újra belépek, folytatom, kb 10 perc múlva kidob. Újra indítom, töltés után kb fél percig megy a game és kidob, utánna újra indítom, eléri a betöltés a 100% ot és kidob. Itt is próbáltam reinstall, ilyen driver, olyan driver semmi. Ha csinálok egy új profilt a folyamat ismétlődik. Melegedni semmi nem melegszik túl, mindent monitoroz a gép. Utánna COD world at war... ment probléma nélkül, kb 1-2 óra játék után kékhalál hogy vga bios hiba lehet vagy valami, egész gép restart, újra játékba, kb fél óra után az előbbi kék ablak.....
    A fenti játékokkal, főleg a crysis nek néztem utánna, sehol ilyen panaszok másoknál.....lövésem sincs mi lehet a gond :F teljes a tanácstalanság pls help :Y :O
    Gondoltam rá hogy valami hardver, de akkor nfs nek is hülyülnie kéne, lefuttattam 3dmark ot minden full jó volt .....

Új hozzászólás Aktív témák