Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Puma K #14445 üzenetére

    Én 720p-ben játszom, de minden High-on van és szemre teljesen elfogadható, játszható fps-eket produkál. Azért tegyük hozzá, hogy nem egy Battlefield, ha azt vesszük egyszerre mennyi minden dolog történik/mozog a képernyőn. Eddig jó pár órám van benne, de eddig csak olyanok voltak, hogy néha, néha jön egy-két Mimic, vagy Phantom, amikkel jobb esetben fél-egy percig tart a csata. Élő NPC-kkel meg csak a "looking glass"-es videókon találkoztam eddig. De hát ez is a lényege, a "kihalt" űrállomás... Szóval nálam simán játszható és nem is néz ki rosszul, leszámítva ezeket a tényleg zavaró textúra bug-okat. Te amúgy nem találkoztál ilyen be nem töltött textúrákkal? Szerintem a Lobby-ban is lehetnek már pl. a falakon a nagy festmények/poszterek. Nekem csak egy nagy "paca" látszik helyettük. A neten-en van egy csomó fórum, ahol erre panaszkodnak. Sokkal erősebb dVGA-kkal is, mint az UHD 630, de legtöbbször az volt a gond, hogy max. 2GB VRAM-ja volt csak a kártyának. Valami "szaki" el is magyarázta (elvileg) valahol, hogy a CryEngine így oldja meg a szűk VRAM memória keretet, hogy ha kifogy belőle, akkor nem tölt be bizonyos textúrákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák