Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz batman91 #13964 üzenetére

    Azt nem mondom, hogy túlzottan meglepett a válaszod (sejtettem hogy ez lesz), de ettől még nem vagyok boldog. :((
    Mindegy, elfogadom.

    Egyébként játékok terén temérdek furcsaságot vélek felfedezni. Eredetileg a The Sims 4 nekem (barátnőmnek) Androidon kellett volna. Van itthon egy tök jó Android TV rendszerű boxunk, amin természetesen több játék frankón megy (BT-s kontrollerrel). De amit ezen a platformon játék címén művelnek, az valami botrány. Egy, hogy nincs teljes verziós Sims 4, csak valami freemium szarság. Neee már... nem kell ingyen, meg mikrotranzakciókért. Megvenném ezt is, mint PC-re (hogy ugyanazt a játékélményt kapjam), meg ahogy megvettem Androidra a GTA SA-t (Android TV-n pazar, mintha gépen lenne). Mennyire kiaknázatlan az Android TV játék tekintetében, pedig szerintem nagyobb élmény 4K-n egy nagy képernyőn, mint az itthoni 22"-os monitoron. Konzolt nem akarunk, annyit nem játszunk. De egy kihagyott ziccer ez a tévés platform sajnos.... :(((

    Na mindegy, befejeztem sérelmeim elregélését. Köszönöm a választ, megbarátkozom a nehezen elfogadható dolgokkal is. Mást úgyse tehetek :DDD :R

Új hozzászólás Aktív témák