Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Sziasztok srácok, előrebocsátom, nem vagyok nagy játékos, viszont online akciókat kihasználtam már több alkalommal is. Tettem azt akkor is, mikor pár hónapja a Steamen gombokért megvettük asszonynak a Sims 4-et. Most jött meg a laptopja, így eddig nem használtuk. Nem egy erőmű, de 1920x1080 helyett 1600x... felbontáson szépen fut az Intel procivan lévő GPU-val.

    Viszont... a nem erőmű említése itt lesz érdekes. Ahogy látom, feltelepült vele egy számomra eddig ismeretlen Origin nevű motyó is. Utánanéztem amennyire tudtam, ahogy láttam, ez az EA saját disztribúciós szoftvere. Én a Steamen vettem, el is indul a háttérben futtatás alatt (gondolom intézi a háttérben a DRM dolgokat), plusz elindul az Origin is. Asszonynak nem tűnt fel, de nekem szúrja a szemem, hogy két menedzsmentprogram is fut a játékon kívül. Az Origintől meg tudok szabadulni? Elég nekem a Steam, a legtöbb játékom (pl. az általam csapatott GTA megapack tagjai) Steam-es, és ilyesmi azoknál nem tűnt fel.
    Ez egyébként egy Asus 15"-os laptop 1080p-s IPS képernyővel, mobil i5 procival, 16 GB memóriával.

    Előre is köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák