Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz Yahhher #50 üzenetére

    "Pricing for the base game on relase has been confirmed @ US$49.99, bumped vs previously suggested US$ 39.99 as considerable additional base game content has now been confirmed.

    In order to keep it a bit more affordable for early buyers, we have decided to launch AMS2 with a 20% discount over the first week from release, so at least for a little while the pricing will be inside the original plan."

    Ezt írták korábban. Most nézem, hogy ez a Reiza oldalán is ott van a második bekezdés. Racedepartmenten is fent van mindig az aktuális developement update és én azt hittem, hogy ők is árulni fogják, de nem, csak szó szerint be lett másolva a szöveg a Reiza oldaláról. Szóval ott ne keressétek majd :B

    Ami pedig az idézetet illeti: azt írják, hogy az eredetileg elképzelt 40$ ár helyett 50$ lesz a játék, de a megjelenéstől számított első héten 20%-kal olcsóbban lehet megvenni majd, szóval legalább egy kis ideig az ár az eredeti tervekben szereplő árral fog megegyezni.
    Legalábbis én így értelmezem ezt, de nem vagyok a legjobb angolból, szóval simán lehet, hogy én értem rosszul, javítsatok ki, ha ez a helyzet. Ez még a februári developement update, azóta jött a márciusi, amiben közölték, hogy március 31-én végül csak Early Access megjelenés lesz.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák