Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Nagyjából ezek derültek ki a 2 részes Racedepartment interjúból:
    -Az SMS biztosítja a Madness engine-t és a forráskódot, illetve technikai segítséget is nyújt
    -A gumimodell a Project Cars által használt SETA lesz
    -LiveTrack 3.0
    -A Madness Engine-nel 2018 október óta foglalkoznak, de minden más már az Automobilista első részével egy időben fejlesztés alatt állt
    -A teljes Madness engine-t használni fogják (SETA, Live Track 3.0, fizika)
    -Niels még része a projektnek, de a szerepe az évek alatt folyamatosan csökkent (a saját cége miatt). Ma már inkább tanácsadó
    -A Mclarenek nem lesznek az alapjáték részei (és a végén hozzátette Renato, hogy vannak még ott, ahonnan ezek jöttek :D )
    -Az AMS1 legtöbb tartalma bekerül az AMS2-be is, de lesz, ami kimarad
    -Valószínűleg lesz Early Acces, de már csak akkor, amikor beta állapotúnak tekinthető a program
    -3 évre terveznek a programmal
    -Jelenleg a PC-re fókuszálnak, ha ez "kész", akkor majd eldöntik, hogy mi lesz (konzol)
    -Jelenleg arra fókuszálnak, hogy minél inkább rendben legyen a tartalom, fizika stb. Az az elsődleges szempont hogy ezek rendben legyenek. Csak ezek után kívánnak még több multiplayer specifikus dolgot hozzáadni a játékhoz
    -Jelenleg 2x annyi ember dolgozik az AMS2-n, mint ahányan az AMS1 fejlesztésének végénél voltak.
    -Szeretnék áthozni az AMS1-ből a limitált számú gumiszetteket (egyúttal azt is, hogy a használtakat is vissza lehessen rakni az autóra)
    -Full course yellow és "rejoin" (ezalatt nem tudom pontosan mit ért a kérdező) csak az 1.0 megjelenése után fog bekerülni a játékba.
    -Modok: skineket, setupokat lehet majd berakni a játékba, de autók és pályák pont annyira lesznek, mint amennyire a PC2-höz voltak. Szóval modok off.
    -Teljes szabadságot kaptak így úgy alakítják a motort, ahogy akarják. Sokkal közelebb lesz az AMS1-hez az érzet, mint azt az emberek gondolják. Akik kipróbálták, azok szerint jobb is.
    -Lesz natív 3 képernyős support.
    -Lesz Stadium Super Truck, ezen már dolgoznak is. A rallycross is visszatér, de nem lesz az alapjáték része.
    -Lesz spotter (angol és portugál)
    -Gépigény: nagyjából ugyan az lesz, mint ami a PC2 gépigénye volt
    -A Madness Engine turbó modelljét fogják használni (ami Renato szerint legalább olyan jó, mint a sajátjuk volt)
    -oválverseny jelenleg nincs tervben
    -Ahol lesz értelme (és tudnak) használni laser scant ott lesz, de nem alapkövetelmény. Renato szerint enélkül is remekül meg tudják oldani a feladatot.

    Volt, amit kihagytam, de én ezeket tartottam jelenleg a legfontosabb és legérdekesebb információknak.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák