Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz rdmftw #38 üzenetére

    Szerintem azért nem éri el ezek szintjét. Dishonored 1-2 jobb minden tekintetben szerintem (grafikát leszámitva természetesen). Bioshock 1 remasteredet most fejeztem be pc-n és azért abban sokkal több az ötlet, élettel telibb a világa. Ez azért nem korszakalkotó vagy különlegesen egyedi játék. Inkább maga a futurisztikus, utópisztikus világa ami jól működik. Egyébként a játék elemei, mechanikája innen onnan lett össze lopva és ebből egy kellemes, jól működő elegyet alkottak.

  • Daelion

    őstag

    válasz rdmftw #38 üzenetére

    Én is csak azt tudom mondani mint amit #39.
    Dishonored az azért komolyabb szint sztoriban illetve mint Bioshock is összetételileg.

    Viszont nekem Atomic Heart amolyan hiánypótló és úgymond otthon érzem magam a világában az említett játékok után.
    Megvan az a maga fura kis világa ami fent tartsa számomra az érdeklődést meg a gameplay is hasonló valamennyire. 'Bioshock szerű Plasmid skillek meg fegyver fejlesztések'

    Összességében egy jó szórakozás ebben a 'világban' már akinek bejön ez a stílus illetve nem zavarja a fő karakter állandó laza kommentárja. :D 'engem nem zavar'

  • aginor

    addikt

    válasz rdmftw #38 üzenetére

    A Bioshock (vol#1) abszolút a csúcs, utána Prey és Dishonoredek (egy szinten vannak nálam, bár azért elég mások). 1.5-2 óra után azt tudom mondani, hogy inkább a Bioshock: Intinite jutott róla az eszembe, ami számomra egy jó, de semmiképpen sem kiemelkedő, egyedi alkotás. Erre is ugyanezt tudom mondani. A látvány (művészi, nem technikai) csillagos ötös, zene rendben van, de a harcrendszer kissé nehézkes és nem elég "flow", divatos szóval élve. A történet alapvetése tetszik, de még elég kevés benne a játékidőm, hogy erről érdemben nyilatkozni tudjak. Egy próbát mindenképp megér a stílus kedvelőinek addig, amíg az Bioshock kijön.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz rdmftw #38 üzenetére

    <szvsz platform="xbox-sx">
    Az említett játékok a kedvenceim, ez sajnos a fasorban sincs hozzá képest.

    Az irányítás pocsék / nehézkes (konzolon teljesen szembe megy a bejáratott sémával), a platform részek frusztrálóak (és amúgy is feleslegesek egy FPS-be), a gunplay vacak, az UI rosszul kezelhető, a megjelenő szövegek mérete állíthatatlanul kicsi, emiatt a lore (számomra) befogadhatatlan, mert belefájdul a szemem az olvasásba.

    Az egyetlen, ami nagyot üt, az az art direction, a design zseniális, az tényleg nagyon tetszik. Illetve a Siberiade zenéjének szerepeltetése az egyik jelenetben volt még számomra egy nagyon kellemes, habár meglehetősen anakronisztikus meglepetése a játéknak(a film 1979-es).

    Én kicsivel több, mint 5 óra után leraktam, egyszerűen üres és érdektelen az egész. Vsz. nem veszem elő egy jó ideig (de az is lehet, hogy soha többet), még ingyen GP-ben sem, pedig a Bioshock-okat nem is tudom, hogy hányszor játszottam végig, és az Arkane immersive sim-jeibe is több 100 órát raktam, azaz pont ez a műfaj a gyengém – ha jól meg van csinálva.

    Nekem ez elsősorban nem játék, ez egy techdemo, egy vizuális tanulmány, egy "ilyet tudunk" showcase.
    </szvsz>

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák