Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.Szilárd

    csendes tag

    válasz thyeby #2010 üzenetére

    Üdv!

    Gyaluval kapcsolatban annyit szeretnék mondani, ha az időt és a pontosságot nézzük akkor a gyorskéses tengely. Ha tartosságot akkor a hagyományos. Nekem az 510-es 4 késes gépbe, ami a gyorskéses tengelyel van szerelve, szűk 15 perc a kés csere, és ebben benne van a gép kitakarítása is, és akár még egy zsírozás is belefér. :DD Még valami, ha gyors késes gépet veszel, a Feldertől, felejst el minden féle más fajta kést, abba a gépbe. Semmilyen más kés nem jó bele. De viszont megéri! Főleg ha vigyázol, hogy csak tiszta anyagot gyalulj vele. Még valami, az éklécet soha ne akard majd finom hangolni! Hagyd meg gyári beállításon, az 99%-os. Ha az óra nem pontos akkor, vagy szervíz, vagy géptől függően csavarhúzó, óra ki és nulláz, majd óra viszza, ha nem digitális. Ha az akkor használati utasítás és annak megfelőlen beállít.

    Kérdés: Ki mit használ, síkósítónak a gyalugép(b)en?
    Én csavarlazító sprayt. Nekem eddig az vált be a legjobban. Előtte szappant, de nem volt a legjobb.

    Csáó!

    Csak faipari témában tudok segíteni. Sorry! :-) Nem vagyok programozó. Inkább majd én kérek SOS-t számítógépes ügyekben. :-P

Új hozzászólás Aktív témák