Új hozzászólás Aktív témák

  • khorvat

    senior tag

    válasz zizou #751 üzenetére

    Hi!

    Látom ide találtál:)

    Az N65U-nál az a helyzet hogy dizájn router, van akinek számít jól nézzen ki és szép szines legyen tőle a szoba és van akinek ez inkább hátrány. Az USB3.0 port parasztvakítás hiszen nincs olyan másolás aminél ki tudnád használni ezt amivel több mint az USB2.0, szal szerintem felesleges de nekem is megakadt a szemem rajta elsőre!

    N56U szintén álló kivitel csak USB2.0 és kicsit lassabb Wifi, ezek úgy hallottam eléggé melegednek is illetve beépített antennások ha fontos az erős wifi később gond lehet a nem cserélhető antenna bennük!
    Az N65U és N66U közötti 10ezer ft szerintem vastagon mégéri az utóbbi javára!

    Ami még fontos tomato FW az N66U-ra és N16-ra tehető fel:
    Tomato képes router lista

    Én a tomato miatt N66U és N16 között gondolkoznék egyik 40e a másik 20e, ezek az árak nagyjából tükrözik az értéket is amit képviselnek, innentől a pénz dönthet ami csak rajtad múlik, de ha edigital-ba gondolkozol és van cetelem kártyád is egész baráti a 38.610Ft-os ár az euro pedig kezd el szállni jövőhétre tuti csak drágább lesz minden elektronikai cucc! Én megpróbálnám gyorsan eladni TP-Link 1043-ast és ami jön cash azt az erősebb vasba fordítani.

    Intruder kolléga lehet tud majd segíteni az RT-N16 és RT-N66U összehasonlításában neki volt mind2 én WL-500GP-ről jöttem az N16-os lépcsőt kihagytam!

    Itt egy kis olvasni való a vasakról:
    Asus routerek paraméterei

    Remélem segítettem az ötletelésemmel és hamarosan az asus routeresek táborában köszönthetünk!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák