Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [Prolixus] #44 üzenetére

    Tudom, milyen a Q8. Nem ugyanaz a megcélzott vásárlóközönsége, mint a ROG-nak, de ugyanannyiba vagy többe lesz, mire patikán kulcsrakész (plusz a csuklótámaszon sem tudsz túl sokat spórolni, ami instant +16 pénz, mert nem jó akármilyen a forma miatt), és még mindig nincs 2,4 GHz-e (de még BT sem), ami sokak számára kulcsfontosságú részlet.

    Engem nem kell meggyőznöd. Nekem is jobban bejön a Q8, már csak az Alice miatt is, mert sokat gépelek, de annak ellenére, hogy nem vagyok ASUS fanboy, azt elismerem, hogy az Azoth eléggé jól sikerült. Messze a gyártó eddigi legjobbja, a csillapítása kiemelkedő, a merevségével sincs probléma, sok funkció, ami könnyen nyomon követhető, könnyű átépíthetőség, az Armoury Crate ugyan meh, de nem kötelező, versenyszintű játékra alkalmas 2,4 GHz + BT a flexibilitás miatt, rengeteg extra a dobozban (ez is ér valamennyit), és a gépelési feel simán a 60 000-es Ducky-k felett van, de még egy Miya Prót is lazán leköröz, bármennyire fájjon kimondani.

    Úgy tartom fenn, hogy nem sz@r, hogy ~2 hetet használtam is, jellemzően napi 12-14 órákat, játék-munka vegyesen. Az ára nem matyóhímzés, de ha azt nézed, hogy mit és kiknek, akkor már ANNYIRA nem orbitálisan brutális.

    "Manapság már pár havonta van ilyen group-buy, szóval nem olyan már ez, mint az átkosban hogy éveket kell várni a zsigulira."

    Csak hónapokat, aztán figyelemmel kísérni az egészet, szóval némi nyelvtudás sem árt, és előre megfinanszírozni egy külföldi történetet úgy, hogy pontosan tudd, mit miért kérsz bele (ergo felkészültséget is igényel). Ennél meg hamarosan bemész egy üzletbe, és megveszed, akár ötöt, holnap kettőt, a jövő hét utáni héten meg még hármat, ráadásul a cégkategória miatt tartós support is van. Nagyon nem ugyanaz a kettő, és nem is ugyanazt akarják elérni.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák