Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #42 üzenetére

    Nekem One 2-ből Mini van (DE ISO) MX Speed Silverrel, meg egy One 2 Horizon MX Blue-val (szintén DE ISO, és az egyik space stabilizátorszárat szépen beletörtem a kupakba <3, de ha nem tudnám, hogy ez történt, nem tűnne fel használat közben), és kellemes kis billencs mindkettő (a silveres 40A/Thick O-gyűrűkkel csak játszani, gépeléshez már hiperérzékeny úgy), de az tény, hogy full műanyagházas, és kicsit több flex van a kelleténél, bár a num padosnál ez nem annyira szembetűnő, mint a 60 százalékosnál. Meg az is tény, hogy már kommersz Akko és TTC kapcsolók után is kiábrándító tud lenni a Cherry, de a Silver azért még versenyben marad (játékra).

    Ettől függetlenül kedvelem mindkettőt, viszont ezek alapvetően nem a moddolás jegyében születtek. Ez a műanyagos dolog a One 3-ban már kevésbé hangsúlyos, sokkal "szilárdabb", mint a One 2, gyökeresen más érzés még azonos switch-csel is. De vannak fém cuccai is a kacsának.

    PWM: Ilyesmivel nem találkoztam, de a Noctuán és a Zaunkoenigen kívül nem nagyon tudok olyan konzumer számtech bigyókban utazó cégről, aminél ne lehetne egy-két termékkel néha valami gond. Na jó, Noctuánál már hallottam zörgő ventiről, de ez kb. az urban legend kategória. ;]

    "Kenni meg a kapcsolón átfűzőtt LEDek miatt nem lehet."

    Ja, hát ehhez amúgy is jobb, ha rendesen kiveszed és szétszeded a switch-et, oda meg hot swap.

    Az MX Brown meg...MX Brown marad. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák