Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Kelori #35 üzenetére

    Az, hogy több hely úgy az egérnek (ha jobb kezes vagy), az egy tény. Ha alacsony DPI-t használsz nagyobb egérmozgásokkal, akkor tényleg hasznos a több hely, főleg játéknál.

    Az hogy egyénileg eltérnek a preferenciák a numpad szükségessége kapcsán, az is egy tény. Én ritkán játszom, de amikor még numpados billentyűzeteim voltak, akkor se nagyon használtam. Ha gyakran kell számokat begépelni, akkor hasznos, egyébként szvsz tényleg felesleges. Nekem legalábbis biztosan.

    A költségeket meg biztosan csökkenti, pl annyival kevesebb kapcsolót kell vennie egy gyártónak a billentyűzetbe. AZ hogy nagyságrendileg ez menynire jelentős költség vagy nem, az már egy másik kérdés, de attól még mondom tény hogy csökkenti a költségeket.

    Tényekkel harcoltok a saját preferenciátokból kiindulva, mert ti használjátok a numpadot. Tessék elfogadni hogy vannak olyanok (és elég sokan), akiknek nincs szüksége rá. Ennélfogva nem ördögtől való ha gyártanak olyan billentyűzetet (is) amin nincs numpad.

    60%-os billentyűzetekre ne is nézzetek rá szerintem, mert azon még F sor meg nyilak sincsenek...

    #36 nexplo

    Ez a billentyűzet egy túlárazott sz@r, ezt én sem vitatom, de itt most egy másik kérdésről van már szó. :)

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák