Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Bandit21 #4543 üzenetére

    Watkins glenben tesztelgettem újra melyik autó milyen (nekem milyen) most.
    A legélvezetesebb és viszonlyag gyors továbbra is a Lexus. a BMW M4 tohonya disznó, nem szeretem, aston V8 egész jó, ferrarival szenvedek, porsche izgalmas de nem mernék 45-60percig körözni vele. audi se rossz de a hangját nem bírom, meg a gyári default auto clutch idegesít
    Ja mindegyikkel agressziv setup nyomás hangolás és kész.
    ok, a 1:47.5 nem nagy idő, de nekem kb ennyi telt minden autóval 5-7 kört futva

    De, a sokat használt hondával mentem második körben ugyanezt, mondom egész jó. ÉS betöltöttem egy LA setupot, az idióta kerékdőlésekkel, damperekkel, stb. három körbe telt mire a pályán tudtam maradni, egyszerűen borzalmas vezetni, a kormányt erőből kell tekerni olyat húz középre a szögek miatt, a sikánon átdobva átterheléskor elszáll mint a zászló (slow bump rebound min, fast bump rebound max a setupban), de ha nem zavar hogy egy fos-szekeret terelgetsz, akkor a negyedik körben 1:46.4-et futottam. Kikapcsolt FFB-vel talán lehetne vezetni. Nem tudom megéri e vergődni vele, remélem kiírtják hamar ezt a bugot, és szopni fog mindegyik "alien" "esport huszár"

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák