Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz #70869248 #20 üzenetére

    Mi a fenéről beszélsz? Légből kapott dolgokat hozol fel, vagy még annyit sem mondasz.

    Mit cincáltam én szét? Mit?

    Aktívan játszom az rF2-vel, iR-el, sőt nem rég még a GTS-t és az F1-et is toltam, de játszok az FH3-al is olykor.
    Nem mondtam azt, hogy ez vagy az a tökéletes.

    De számomra az iR lesz az istencsászár, ez biztos. Ennyit állítottam. Azt pedig én tudom, hogy nekem miért is az lesz, de szerintem sokaknak az lesz a tuti. Miért? Leírtam. Valszeg nagyon jó AI lesz hozzá, legalább egy éve dolgoznak rajta. És bizony milliónyi adat áll rendelkezésükre.

    A pályákat illetően az iR a csúcs, nascar, oval, minden. Minőségre is első osztályúak, és gépigényre, így VR-ra is ez a legjobb. Nekem egy GTX1060-al ~200 FPS felett tuf futni max grafon...

    A grafika persze nem az igazi, nem egy top cucc, de ez pálya függő is, ovál pályákon, ahol kevés tereptárgy, fa, stb, látszódik, brutálisan szép az iR...

    Amúgy meg óriási tévedésben vagy ember. Leírtam, hogy simán kérhetnek az ACC-ért 60 eurót, sőt, hogy én meg is adom majd érte. Ezek után jössz, aztán osztod az észt, hogy az ACC egy játék, lehet játszani ezt is meg azt is.

    Mégis mi a fenéről beszélsz? Talán nem azt teszem? Nem arról beszélek, hogy az ACC-t is fogom tolni?
    Az rF2-höz is nagyon várom már Sebringet, meg az új UI-t... És nem azért, mert nem fogok vele játszani...

    Tanulj már meg szöveget értelmezni...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák