Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz guftabi96 #9611 üzenetére

    1970-es Porsche 917LH, GzeroD blogjáról.

    Az autó a Forza Horizon 4-es 917LH alapjaiból építkezik (karosszéria nagy része, cockpit) és a véleményem szerint jobb minőségű Kunos 917 elemeket hozzáadva (felnik és abroncsok, futómű, motorburkolat, ventilátor, kipufugó etc.).

    GzeroD-vel már értekeztem az autó kapcsán, szóval a legfontosabb hibák, amiket a Forza devek elkövettek már javítva vannak: rossz helyre pozícionált hátsó lámpatestek és killswitch és első futómű pozíció, valamint hasmagasság.

    A konverzió egyébként egy viszonylag nyers darab, szóval Kunos / RSS minőségre nem kell számítani a részletek kapcsán, de összeségében jól néz ki, van egy hihető, az autóhoz illő fizika (végsebesség kapcsán még beszélek GzeroD-vel, mert a 360km/h kevésnek tűnik az alapján amit olvastam), az alap skinek és némely textúra viszont igazán csapnivaló, szóval itt jövök én a képbe - a screenshoton pedig a Martini International Racing Team #3-as autója, a "Hippi Porsche", vagy "Pszichedelikus Porsche" néven futó mintával, 8K felbontásban, veszteségmentes DDS formátumban, a verseny során készült fotó alapján elkészítve.

    Nagy kedvencem az autó, viszont az alap Forza skinnel vallatni lehetne, mert alacsony felbontású, de legalább pontatlan is, úgy a mintában, mint a szponzorokban (ez az átka, ha múzeumi autó alapján csinálják ugye).

    A következő skin is tervben van már, de ehhez majd kérnem kell egy külön fizikai csomagot is, mivel ez már a 4.9L-es motorral ment:

Új hozzászólás Aktív témák