Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Szerintem lehet elég lenne csupán több női arckép a választhatók közé. annak idején azt hiszem bash rajzolt át jpár, általam ajánlott icq-s avatart direkt ide a ph-ra. Nos igen, azzal kicsit több lett, számszerint 6-tal, de ez még így sem túl sok.

    sianis szerintem jól mondja - mondjuk én könnyen pofázok az egyedi avatarommal (emlékszem miylen hacacáré volt, mikor kértem Parcitól és megkaptam... :( ) - , de talán nem kéne szítani az ellentéteket. mert ebből érzésem szerint az lesz, hogy bezzeg, csak amiatt mert nő, bezzeg megkaphatta az avatart korábban , blablabla.
    De ti tudjátok.
    Mondjuk én sokkal jobban örültem volna a rangok unixesítésének (lásd mikor nagyúr voltam, többen megjegyezték , hogy de fura....) , egyes egyedül amiatt nem kértem, mert hasonlóan az említett -kapjanak a csajok hamarabb avatart dologhoz- könnyen támadások céltáblájává váltam volna ( a kivételezés miatt -remélem ezt ti is belátjátok.)
    Szóval hm, hm, szerintem jó ez így ahogy van, max esetleg mod dönthessen bizonyos esetekben - lásd yaye esete- hogy egy adott embernek (aki sokat tesz a fórumért) felajánlja-e a személyes, egyedi avatart vagy sem.Akár nő akár férfi az illető.


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák